Powered by Smartsupp

Cennik 2022

SUN4HEL jest rodzinnym obiektem zlokalizowanym przy samej Zatoce Puckiej z własną 450 metrową plażą – idealnym spotem do pływania na windsurfingu i kitesurfingu. Morze Bałtyckie z przepiękną szeroką i piaszczystą plażą znajduje się niecałe 300m od SUN4HEL.

SUN4HEL jest objęty rezerwacją miejsc (przyczepy, miejsca pod kampery, namioty,  surf domki, apartament).


CENNIK 2021/2022


Pole namiotowe

od 40 zł do 250 zł – w zależności od wielkości działki i miesiąca, w którym dokonywana jest rezerwacja.
Klasyczne połączenie – Półwysep Helski, pole i namiot! Nasze pole to równe i starannie wydzielone parcele na lekko zalesionym terenie.


Przyczepy

Od 150 zł do 750 zł – w zależności od miesiąca, w którym dokonywana jest rezerwacja oraz wielkości i standardu przyczepy. Prąd i woda wliczone w cenę.


Apartament

Od 250 zł do 700 zł – w zależności od miesiąca, w którym dokonywana jest rezerwacja. Prąd i woda wliczone w cenę.
Luksusowy apartament w środku obiektu? U nas to możliwe!


Działki pod kampery i przyczepy

Od 100 zł do 250 zł – w zależności od miesiąca, w którym dokonywana jest rezerwacja oraz wielkości działki. Prąd i woda wliczone w cenę. Podróże z domem na kółkach? Mamy dla nich idealne miejsca – w różnych częściach obiektu.


SURF WIOSKA

To  miejsce jest idealne dla osób, które kochają Półwysep Helski i swobodę, jednak preferują hotelową wygodę i klasyczne łóżko. Surf Wioska zlokalizowana jest tylko 50m od Zatoki Puckiej i 500m od Morza Bałtyckiego.


Pokoje

Od 100 zł do 380 zł – w zależności od miesiąca, w którym dokonywana jest rezerwacja. Całkowicie wyposażone pokoje z wygodnymi łóżkami i pościelą. A za drzwiami - surferski klimat!


Domki

Od 80zł do 300zł – w zależności od miesiąca, w którym dokonywana jest rezerwacja. Drewniane wolnostojące domki dają maksimum prywatności, pełen komfort i surferski klimat w jednym!


Mini Domki

Od 40zł do 160zł – w zależności od miesiąca, w którym dokonywana jest rezerwacja. Mini surf domki to doskonały zamiennik namiotów – wygodny duży materac i pewność, że w trakcie deszczu nigdzie nie odpłyniemy :)

Opłaty za obiekty nie zaakceptowane przez SUN4HEL znajdujące na terenie SUN4HEL po dniu 15 października a przed 29 kwietniem za każdy dzień 100 zł za każdy m2 który taki obiekt zajmuje.


Pozostałe ceny

  1. Parking – 10-20 zł/h
  2. Podłączenie do prądu – 10 zł/doba
  3. Opłata klimatyczna – 2,20 zł.
  4. Zwierzak – 10 zł/doba
  5. Jazda na rampie na deskorolce – bezpłatnie
  6. Jazda na rapie na innych urządzeniach niż carver, deskorolka 15 min – 50 zł.
  7. Zgubienie biletu parkingowego – 100 zł.
  8. Każdorazowe sprzątanie po psie przez obsługę kampingu – 150 zł.

Opłaty za obiekty znajdujące na terenie SUN4HEL po dniu 15 października a przed 29 kwietniem pobierane są na podstawie cennika.