Powered by Smartsupp

Deskorolka

Deskorolka*
indywidualne
grupowe

sezon niski: 27.04 - 23.06 i 02.09 - 13.10

sezon wysoki: 23.06 - 01.09

 

 

sezon niski: 27.04 - 23.06 i 02.09 - 13.10

sezon wysoki: 23.06 - 01.09

 

 

carver skate wave w Surf4Hel

Carver skate wave

 

Na terenie naszej szkoły znajduje się duża rampa skate wave, składająca się z trzech fal. Warto spróbować Carver + Skate Wave, daje dużo przyjemności i jest świetnym ćwiczeniem przed prawdziwymi falami!


Optymalną deskorolką do jeżdżenia na tej rampie jest carver, deskorolka stworzona przez amerykańskich surferów. Jest bardzo skrętna i jazda na niej przypomina surfing. Może również służyć do przemieszczania na większych odległościach bez odpychania się a jedynie poprzez wprawienie jej w ruch ciałem. Korzystanie jest bezpłatne.


Obowiązkowe jest posiadanie kasku, w wypadku osób uczących się również ochraniaczy na kolana i łokcie. Kask i ochraniacze możesz wypożyczyć w naszej szkole. Z rampy jednocześnie może korzystać sześć osób.

Dziecko na rampie - czy to dobry pomysł? Oczywiście! Zapraszamy do szkoły, nasi instruktorzy pomogą opanować technikę jazdy i po kilku godzinach dziecko będzie „pompowało” wraz z innymi na rampie. Jeśli nie masz sprzętu, wykupując lekcję otrzymasz deskę, kask i ochraniacze. W szkole można kupić również nową deskę. Nasi najmłodsi wychowankowie to siedmiolatki.

Mapa kempingu

mapa kempingu Sun4Hel

Pokoje Wiatr

Pole namiotowe

pole namiotowe Sun4Hel

Pokoje Sky

Pokoje Woda

Szkoła Surf4Hel

Szkoła Surf4Hel

Zielone szkoły

Zielone szkoły w Sun4Hel

Przyczepy kempingowe

rezerwuj przyczepę kempingową w Sun4Hel

Sklep Dream Island

sklep Dream Island Sun4Hel

Sklep Baltica

sklep Baltica Sun4Hel