Powered by Smartsupp

Sklep spożywczy i surfsklepy

Sklep spożywczy czynny 8.00 - 22.30

 

W naszym sklepie kupisz wszystko to, co w najbardziej popularnych sieciach małych sklepów spożywczych, które znajdują się w każdej miejscowości. Dodatkowo oferujemy podstawowe produkty drogeryjne i farmaceutyczne. W naszym sklepie oferujemy około 1500 produktów: duży wybór żywności, alkoholi, papierosów, chemii, kosmetyków, owoców i warzyw. Dla naszych gości przez cały dzień wypiekamy pieczywo w piecu znajdującym się w sklepie.  Jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się smacznym i zdrowym jedzeniem.

Sklep kultowej polskiej marki surfingowej Baltica

 

Baltica to pierwsza polska marka surfingowa, która narodziła się z pasji do Bałtyku i Surfingu. Stworzona i kierowana przez polskich surferów z myślą o tych, którzy cenią sobie swobodę, dobry styl i jakość. Stawiamy na wygodę, klasykę i minimalizm. Szyjemy dla Was komfortowe ubrania oraz shape'ujemy najwyższej jakości deski surfingowe. Produkujemy w Polsce.

Sklep Dream Island

‘Trendy’ to ostatni stopień przed ‘tandetny’ 
Karl Lagerfeld


Tam, gdzie kończy się banał, zaczyna się Dream Island – sklep będący spełnioną obietnicą o jakości i unikatowości oraz udzielający szeroko pojętego wsparcia niszowym artystom. To idealna propozycja dla osób, które dostrzegają różnicę między modą z popularnych sieciówek a oryginalnymi projektami, między ilością a jakością, między powtarzalnością a indywidualnością. 

Jeśli chcesz zerwać ze stereotypami, cenisz sobie wolność i masz potrzebę wyrażania własnej osobowości, Dream Island jest właśnie dla Ciebie!


Misja firmy opiera się na szacunku do człowieka i miłości do sztuki. Dlatego Dream Island wspiera ideę równoważności między przekazem/treścią a produktem. Taka inicjatywa wiąże się zarówno z zadowoleniem klientów, jak i stanowi doskonałą okazję do zaistnienia i rozwoju niszowych artystów, którzy bez podobnego wsparcia pozostawaliby kompletnie nieznani i niedoceniani.

Mapa kempingu

mapa kempingu Sun4Hel

Pokoje Wiatr

Pole namiotowe

pole namiotowe Sun4Hel

Pokoje Sky

Pokoje Woda

Szkoła Surf4Hel

Szkoła Surf4Hel

Zielone szkoły

Zielone szkoły w Sun4Hel

Przyczepy kempingowe

rezerwuj przyczepę kempingową w Sun4Hel

Sklep Dream Island

sklep Dream Island Sun4Hel

Sklep Baltica

sklep Baltica Sun4Hel