Domki   i   pokoje   Pod   Palmami  Surf   przyczepyPola   namiotoweKampery   

Obozy dla studentów. Imprezy integracyjne.

Domki i pokoje Pod Palmami znajdują się na terenie SUN4HEL w odległości 50 m od morza.
Składają się z trzech części Słońce, Wiatr i Woda.

Pod Palmami Wiatr

Image

Pawilon mieszkalny

Oferujemy dwanaście pokoi mieszkalnych wyposażonych w łóżka, szafki, lampy, stół z krzesłami, telewizor, komplet naczyń i sztućców dla dwóch do czterech osób, czajnik. W standardzie oferujemy pościel. W części wspólnej 

Pokoje położone są w budynku o kształcie litery U. W atrium z przeźroczystym dachem znajduje się recepcja czynna w ciągu dnia, część kuchenna wyposażona w garnki, patelnie, naczynia, z kuchenką i miejscem do przygotowania posiłku oraz część jadalniana.

Jeśli lubisz prywatność, ale jednocześnie jesteś otwarty na nowe znajomości, to miejsce idealne dla Ciebie. Już dzisiaj możesz dokonać rezerwacji konkretnego pokoju na konkretny termin.

Image
Image
Image

Parkingi A&B

Goście SUN4HEL mogą skorzystać z parkingu wewnętrznego lub zewnętrznego.

Naszym gościom przysługują zniżki w znajdującej się na terenie SUN4HEL szkole SURF4HEL kite&wind na szkolenie i wypożyczenie sprzętu oraz w wypożyczalni rowerów.

OBOZY IMPREZY

OBOZY DLA STUDENTÓW

W okresie maj - czerwiec można zorganizować obóz studencki . Obiekt "Domki i pokoje Pod Palmami" dysponuje łącznie 77 miejscami noclegowymi i własną recepcją. Zapewniamy również niedrogie, smaczne wyżywienie. Naszym gościom przysługują zniżki w znajdującej się na terenie campingu szkole SURF4HEL kite&wind na szkolenie i wypożyczenie sprzętu. Szczegóły w recepcji szkoły.

IMPREZY INTEGRACYJNE

W okresie maj - czerwiec można zorganizować imprezę firmową. Obiekt "Domki i pokoje Pod Palmami" dysponuje łącznie 77 miejscami noclegowymi i własną recepcją. Oferujemy salkę konferencyjną. Zapewniamy wyżywienie w formie dań restauracyjnych lub szwedzkiego stołu / bufetu.

interaktywna mapa SUN4HEL

Poprzez interaktywną mapę możesz przenieść się do wszystkich obiektów znajdujących się w SUN4HEL.
Wystarczy kliknąć na interesujący cię obiekt.

Mapa SUN4HEL

Mapa kempingu SUN4HEL

Windy

ZAPRASZAMY DO SZKOŁY SURF4HEL! +48 570 276 891

Image
Mickiewicza 139
84-140 Jastarnia
+48 793 416 998
rezerwacja@sun4hel.pl
© 2023, SUN4HEL