SUN4HELMASZOPERIA

Sklep Dream Island

Image

‘Trendy’ to ostatni stopień przed ‘tandetny’

(Karl Lagerfeld)

Tam, gdzie kończy się banał, zaczyna się Dream Island – sklep będący spełnioną obietnicą o jakości i unikatowości oraz udzielający szeroko pojętego wsparcia niszowym artystom. To idealna propozycja dla osób, które dostrzegają różnicę między modą z popularnych sieciówek a oryginalnymi projektami, między ilością a jakością, między powtarzalnością a indywidualnością. Jeśli chcesz zerwać ze stereotypami, cenisz sobie wolność i masz potrzebę wyrażania własnej osobowości, Dream Island jest właśnie dla Ciebie!

Misja firmy  

Misja firmy opiera się na szacunku do człowieka i miłości do sztuki. Dlatego Dream Island wspiera ideę równoważności między przekazem/treścią a produktem. Taka inicjatywa wiąże się zarówno z zadowoleniem klientów, jak i stanowi doskonałą okazję do zaistnienia i rozwoju niszowych artystów, którzy bez podobnego wsparcia pozostawaliby kompletnie nieznani i niedoceniani.

Dream Island – manufaktura ze skromnymi ludźmi, z wielkim sercem do tworzenia, jest swoistą wyspą na terenie campingu Sun4hel na Półwyspie Helskim. Bliskość morza i klimat bałtyckiego kurortu sprawiają, że zakupy tu przynoszą ożywczy powiew świeżości. Każdy czuje, że produkty Dream Island są tworzone przez wolnych artystów dla wolnych ludzi, tym bardziej, że założyciele Dream Island wspierają współpracujących z nimi artystów na wielu płaszczyznach: marketingowych, promocyjnych, strategicznych, coachingowych. Dream Island wierzy, że można zbudować grono świadomych artystów tworzących dla grona świadomych konsumentów, dokładnie takich jak Ty. Zajrzyj do Dream Island i przekonaj się, że kupowanie od niszowych artystów to prawdziwa uczta - dla ciała i ducha.

Image
Image

Dlaczego Dream Island

  1. Bo oferuje unikatowe produkty i usługi.
  2. Bo wspiera niszowych artystów.
  3. Bo jest innowacyjnym i jednym z najbardziej obiecujących projektów na rynku artystycznym.
  4. Bo zapewnia dostęp do produktów tworzonych według autorskich zasad wyznawanych przez twórców.
  5. Bo tu powstają małe arcydzieła codzienności tworzone przez wyjątkowych ludzi dla wyjątkowych osób.

interaktywna mapa SUN4HEL

Poprzez interaktywną mapę możesz przenieść się do wszystkich obiektów znajdujących się w SUN4HEL.
Wystarczy kliknąć na interesujący cię obiekt.

Windy

ZAPRASZAMY DO SZKOŁY SURF4HEL! +48 570 276 891

Image
Mickiewicza 139
84-140 Jastarnia
+48 793 416 998
rezerwacja@sun4hel.pl
© 2024, SUN4HEL