Restauracja   Love    It    Pizzeria   Roma   Foodtrucki   

Restauracja i Food Camp czynne są w sezonie letnim

Restauracja jest czynna   od 9:00 do 24:00

piątki i soboty od 9.00 do ostatniego gościa.

Restauracja Love It

Śniadania  9:00 - 12:00

W formie szwedzkiego stołu:  kilka rodzajów wędlin, serów i twarogów, obowiązkowo jajecznica, parówki oraz smażony boczek. Oczywiście są również świeże pomidory, ogórki, kilka rodzajów płatków śniadaniowych i dżemów. Do picia pyszna kawa i herbata, soki, aha! Oczywiście nutella dla najmłodszych :)

Dania a’la carte  10:00 - 14:00

Zdrowa, nadmorska kuchnia restauracji czerpie pełnymi garściami z tego, co daje natura, dlatego w serwowanych daniach nie brakuje aromatycznych ziół, warzyw i owoców, a także świeżych ryb z Bałtyku. Pamiętamy o wegetarianach! Wszystkie dania zostały skomponowane specjalnie dla naszej restauracji i przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy. Menu zawiera również dania dla dzieci.

Bufet obiadowy  13:00 - 16:00

Sam skomponujesz swój obiad. Zawsze oferujemy kilka zup do wyboru, kilka rodzajów mięs lub ryb, dodatki takie jak ryż, ziemniaki, frytki, kasza, makaron w kilku odsłonach, surówki, sałatki i wiele innych świeżych produktów. 

Przychodząc do restauracji, nakłada się to, na co ma się ochotę i już po paru chwilach można razem z rodziną i ze znajomymi jeść obiad, patrząc na Zatokę.

Wszystkie dostępne produkty możesz zamówić za pośrednictwem programu, link znajduje się poniżej. Zakupy odbierzesz sam, lub dostarczy je do miejsca Twojego zamieszkania nasz pracownik.

Image

interaktywna mapa SUN4HEL

Poprzez interaktywną mapę możesz przenieść się do wszystkich obiektów znajdujących się w SUN4HEL.
Wystarczy kliknąć na interesujący cię obiekt.

Mapa SUN4HEL

Mapa kempingu SUN4HEL

Windy

ZAPRASZAMY DO SZKOŁY SURF4HEL! +48 570 276 891

Image
Mickiewicza 139
84-140 Jastarnia
+48 793 416 998
rezerwacja@sun4hel.pl
© 2024, SUN4HEL