SUN4HELMASZOPERIA

Nasze usługi

Recepcja 24h/dobę

Recepcja jest czynna od godziny 8.00 do godziny 23.00. Od godziny 23.00 do godziny 6.00 na recepcji przebywają pracownicy ochrony, którzy realizują również zadania recepcji. Nasi pracownicy są do dyspozycji gości, można np.: pożyczyć przedłużacz albo przechować sprzęt sportowy, lub wydrukować potrzebne materiały. Na recepcji kurierzy zostawiają przesyłki dla naszych gości. Zawsze można przedłużyć pobyt lub wypożyczyć rower. Druga recepcja znajduje się na terenie hostelu 50 m od SPOTU i czynna jest od 9.00 do 18.00.

Parking A&B

Parking A to parking dostępny jedynie dla osób posiadających przyczepy w systemie ryczałtowym na naszym campingu. Wjazd na parking A odbywa się jedynie poprzez użycie magnetycznej karty wjazdowej.
Parking B - to miejsce na 50 samochodów dla gości naszego campingu nie posiadających przyczepy. Jest to miejsce dla korzystających ze szkoły Surf4Hel. Przy skorzystaniu z naszych usług opłata za parking jest obniżona. Szczegóły w recepcji.

Szybki internet

Naszym klientom oferujemy bezpłatne dwie sieci wifi. Dodatkowo można wykupić usługę w postaci doprowadzonego do swojej przyczepy internetu przewodowego. Zapewnia to naszym gościom dostęp do bardzo szybkiego transferu.
Pralnia suszarnia

Pralnia suszarnia

W pralni znajdują się cztery pralki i dwie suszarki.
Przyjeżdżając na camping nie trzeba mieć rozplanowanej odzieży na każdy dzień, wypranie i wysuszenie odzieży zajmuje tylko 2 godziny.

Wypożyczalnia rowerów

W wypożyczalni czekają rowery różnej wielkości - i dla pięcioletnich juniorów, i dla pięćdziesięcioletnich juniorów starszych. 
Przychodzisz - wybierasz rower - jedziesz.
Image

interaktywna mapa SUN4HEL

Poprzez interaktywną mapę możesz przenieść się do wszystkich obiektów znajdujących się w SUN4HEL.
Wystarczy kliknąć na interesujący cię obiekt.

Mapa SUN4HEL

Mapa kempingu SUN4HEL

Windy

ZAPRASZAMY DO SZKOŁY SURF4HEL! +48 570 276 891

Image
Mickiewicza 139
84-140 Jastarnia
+48 793 416 998
rezerwacja@sun4hel.pl
© 2023, SUN4HEL